Процес експертної перевірки
Рукописи, надіслані для публікації в «Термінологічному віснику», будуть анонімно прорецензовані двома незалежними експертами. Рецензенти оцінюють теоретико-методологічний рівень статті, її практичну цінність і наукове значення. За результатами рецензування редколегія ухвалює рішення про: прийняття статті до друку; повернення статті автору на доопрацювання з урахуванням зауважень рецензентів або відмову в прийнятті статті до друку. Автор отримує результати оцінки впродовж місяця. Якщо стаття потребує доопрацювання, відповідальний редактор надсилає автору рецензію з проханням врахувати зауваження при підготовці оновленої версії статті або обґрунтувати їх спростування. Доопрацьований варіант статті проходить повторне рецензування.
Політика відкритого доступу
Редакційна колегія вважає, що надання вільного доступу до статей збірника сприяє поширенню наукових знань, обміну інформацією між фахівцями, підвищенню культури мови. Журнал забезпечує відкритий доступ до попередніх номерів. Користувачі мають можливість читати, завантажувати, копіювати та розповсюджувати контент з навчальною та науковою метою з обов`язковим зазначенням авторства та вказівкою на джерело інформації.
Повнотекстові файли доступні на веб-сайті https://termvisnyk.iul-nasu.org.ua.
Етичні стандарти
У своїй діяльності редакція керується пріоритетами науковості, об’єктивності, неупередженості, дотримання академічної доброчесності і міжнародних академічних стандартів. Стосунки між редакцією, авторами і рецензентами ґрунтовані на дотриманні етичних норм, визначених Комітетом з етики публікацій (Committee on Publication Ethics, COPE).
Ми визначаємо ступінь унікальності авторського тексту за допомогою відповідного програмного забезпечення. Наполегливо рекомендуємо попередньо перевіряти власні статті на плагіат та самоплагіат.